رزومه من(CV)


شناخت من سه بخش

من امیرمهدی مطهری هستم، متولد سال ۱۳۷۷ و ساکن مشهد.

تحصیلات:
هنرستان کامپیوتر خوندم و برای کاردانی و کارشناسی دانشکده منتظری مشهد قبول شدم، در این دانشکده انجمن علمی کامپیوتر رو تاسیس کردم و تا انتهای حضورم در این دانشکده دبیر انجمن علمی بودم و همچین به همراه سایر دبیر های انجمن های علمی، مجمع انجمن های علمی کامپیوتر دانشکده های فنی و حرفه‌ای کشور رو تاسیس کردیم و عضو مجمعش بودم. درحال حاضر دانشجو ارشد نرم‌افزار دانشگاه سجاد هستم. همچین مابین این ها در مرکز علوم اسلامی مشهد ثبت‌نام و توی دوره دو سالشون(۵ ترم) شرکت کردم(مقطع مهمی از زندگی من بود و تا عمر دارم خودم رو مدیون این مجموعه میدونم – درسایر استان‌ها هم مراکزی دارن فارغ از دین مذهب و پوشش میتونی شرکت کنید، درضمن رایگان هست)
فعالیت های داوطلبانه:
تحت تاثیر از جادی عزیز(که یکی از موثر ترین افراد توی زندگی من بوده و هست)، تصمیم گرفتم کانال یوتوب(یا به‌قول بعضی ها یوتیوب) و وبلاگ خودم رو راه اندازی کنم و درحد توان، دانشم رو به رایگان با بقیه به اشتراک بزارم.(دروغ نباشه دوست داشتم مزه دیده شدن رو هم بچشم). همچنین گروه مترجمین آزاد نرم افزار رو هم تاسیس کردم که تعدادی از بچه های فنی که علاقه‌مند به کمک به بقیه هستن رو دور هم جمع کنم و بطور مشارکتی و رایگان کتاب های حوزه مهندسی نرم‌افزار رو ترجمه کنیم و به رایگان با بقیه به اشتراک بزاریم.(صادقانه بیشتر زحمت ترجمه و مدیریت با بقیه بچه ها بوده)
علاقه‌مندی‌ها فنی ولی غیر تخصصی:
ما بین دو قسمت قبل به بعضی از علاقه‌مندی هام اشاره کردم ولی جدای از اون ها به الکترونیک و سخت‌افزار های IoT هم علاقه‌مند هستم و از همین بابت سراغ کار با آرینو رفتم و پروژه های مختلفی انجام دادم(مثلا پروژه فارغ‌التحصیلی کاردانی،‌ افزونه هوشمند سازی درب پارکینگ بود و یک پروژه شخصی دیگه ساخت ردیاب خودرو با Arduino + GSM +GPS بود) و الان هم هرموقع دلتنگ میشم سراغ بردها و ماژول هام میرم. یک بخش مهم دیگه علاقه‌من، حوزه امنیت وب و شبکه هست از همین بابت پیگر مسائل و اخبار امنیت هستم و این فیلد رو دنبال میکنم(فیلد بشدت جذابی هست) از همین رو توی اولین دوره OWASP یاشار شاهین‌زاده شرکت کردم و مدرک شو رو هم گرفتم.
و در آخر به آنالیز و مهندسی معکوس نرم‌افزار/وب هم علاقه دارم.

<< یک موردی بود که همیشه سعی میکردم از همه مخفی کنم و شاید قصد نداشتم قبولش کنم یا بپذیرمش به دلایل مختلف از جمله ترحم، برچسب زدن، محروم شدن از یکسری امکانات بدیهی و … ولی الان احساس میکنم اونقدر قوی شدم که از کسی یا چیزی ترس نداشته باشم(خدا بزرگه) و چیزی که هستم رو قبول کنم و بپذیرمش. اینکه من مبتلا به بیماری صرع هستم! شاید برای شما این یک جمله خیلی چیز ساده‌ای باشه ولی گفتنش از اونچیزی که فکر میکنید برای من خیلی سختره. ممنونم که شرایط من رو درک میکند و هیچ پیش قضاوتی نمی‌کنید >>


تحصیلات

کاردانی و کارشناسی: دانشکده فنی شهید محمد منتظری مشهد
کارشناسی ارشد: دانشگاه سجاد


سوابق شغلی

شرکت آزونیک(از نیمه ۹۸ تا نیمه ۹۹):
این شرکت در مرکز نو‌آوری دانشکده منتظری مستقر بود.
وظایف من:‌ راه اندازی وب سایت شرکت با وردپرس، طراحی پورتال پیگیری سفارشات مشتریان با جنگو و…
شرکت فرامهام(از نیمه ۹۹ تا نیمه ۱۴۰۰):
حوزه فعالیت شرکت: طراحی و توسعه وب سایت و سامانه های اختصاصی برای شرکت های خصوصی
وظایف من:‌ ادامه توسعه سامانه‌ای که با فریمورک جنگو نوشته شده بود.
تکنولوژی های استفاده شده: Django, Postgresql, Git, HTML, CSS, JQuery
فریلنس(از نیمه ۱۴۰۰ تا الان):
شرکت اندیشه سبز: طراحی و توسعه سامانه‌ای داخلی – تکنولوژی ها استفاده شده: Django, HTML, CSS, JQuery
شرکت املاک‌پلاس: طراحی و توسعه ربات – تکنولوژی ها استفاده شده:‌ Python3, MySql, Redis, Linux, Web Scraping
پلتفرم توربو ادز: طراحی و توسعه ربات تلگرام – تکنولوژی ها استفاده شده:‌ Django, Python3, Redis, PostgreSQL, Async IO, Linux, Docker, Grafana
شرکت سما کنترل: توسعه سامانه‌های داخلی – تکنولوژی ها استفاده شده: Django, DRF, OAuth2, Microservices


ارتباط با من

ایمیل: amir.motahari@outlook.com
توییتر: twitter.com/a_mthri
اینستاگرام: instagram.com/a.mthri
گیتهاب: github.com/mthri
لینکدین:‌ linkedin.com/in/amir-motahari-963689138